У Березнівській громаді відбулися заходи до Дня Збройних Сил України

Дата: 06.12.2023 14:59

Сьогодні, 6 грудня, з нагоди Дня Збройних Сил України у приміщенні Березнівської міської ради вшанували військовослужбовців ЗСУ, учасників добровольчого формування №1 Березнівської територіальної громади.

Міський голова Руслан Пилипчук подякував усім захисникам, які нині боронять нашу землю на передовій і несуть службу в тилу та висловив глибоку шану рідним та близьким загиблих захисників, які віддали своє життя за свободу та незалежність України.

Президент України Володимир Зеленський посмертно нагородив орденом «За мужність» ІІІ ступеня нашого земляка з села Велика Купля, Мальця Петра Юрійовича, 1990 року народження. Нагороду матері загиблого Малець Світлані Станіславівні вручив тимчасово виконуючий обов’язки начальника першого відділу Рівненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор Андрій Пилипака. Петро Малець, помер 30 серпня 2022 року у госпіталі внаслідок тяжких поранень.

Ведуча заходу згадала імена усіх героїв-земляків, які захищаючи рідну землю, віддали своє життя у російсько-українській війні з 2014 року.

По завершенню заходу очільник громади вручив Почесні грамоти міської ради військовослужбовцям першого відділу Рівненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та добровольцям добровольчого формування № 1 Березнівської територіальної громади.

В цей же день вшанування пам’яті загиблих захисників України відбулося на міських кладовищах та у сільських населених пунктах Березнівської громади.