Березнівський міський голова Руслан Пилипчук привітав з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2023 10:30

7 грудня, у День місцевого самоврядування, Березнівський міський голова Руслан Пилипчук привітав працівників міської ради, подякував колективу за відповідальне ставлення до своїх службових обов’язків і гідний внесок у вирішення проблем громади у непростий період воєнного часу та побажав успіхів, творчої наснаги і плідної праці для забезпеченням стабільної життєдіяльності громади.

За сумлінну працю, значний внесок у розвиток територіальної громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування окремих працівників міської ради та її структурних підрозділів нагороджено Почесними грамотами Березнівської міської ради.