У комунальному підприємстві «Березневодоканал» відбулась урочиста передача обладнання для реновації станції знезалізнення води у місті Березне

Дата: 07.12.2023 17:44

Сьогодні, 07 грудня, у комунальному підприємстві «Березневодоканал» відбулась урочиста передача обладнання для реновації станції знезалізнення води у місті Березне.

Придбання моноблочних насосів стало можливе завдяки участі активних мешканців міста  у складі ініціативної групи «Зміни починаються з нас» у проєкті «Підтримка ініціатив спільнот в Україні», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я» за фінансової та технічної  підтримки  Шведської церкви, включаючи збір коштів та координацію благодійної організації Christian Aid.

Проєкт «Чиста вода – основа життя» (покращення якості питної води в місті Березне) розроблений за експертної підтримки відділу з питань соціально – економічного розвитку територій Березнівської міської ради, фахівців комунального підприємства «Березневодоканал» та ОСББ «Зірененська 2».