Рішення виконавчого комітету від 12 грудня 2023 року

Дата: 12.12.2023 14:27

ПЕРЕЛІК рішень, включених у протокол № 42 засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання від 12 грудня 2023 року

Про схвалення змін до Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік.

Про схвалення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Березнівський центр первинної медичної допомоги» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023-2025 роки.

Додаток

Про схвалення змін до міського бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Про схвалення Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2024 рік.

Додаток Програма

Про схвалення Програми підтримки молоді на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2024-2025 роки.

Додаток Програма

Додаток до Програми

Про схвалення бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2024 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

П О Я С Н Ю Ю Ч А  З А П И С К А

Про надання дозволів на газифікацію індивідуальних житлових будинків, господарських будівель і споруд.

Про погодження річного плану ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення комунальному підприємству «Березневодоканал» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2024 рік.

Про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна.

Про надання Сніжані АНДРОЩУК статусу дитини-сироти.

Про затвердження висновку про визначення місця проживання дитини Іванни ГУРИН.

Додаток Висновок

Про втрату статусу дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про надання дозволу Людмилі ФЕДАС та Андрію ФЕДАСУ на вчинення правочину.

Про надання малолітньому Арсенію БРАНЬКУ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання малолітньому Артему БРАНЬКУ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання малолітній Єсенії НЕЦВІТ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.