Рішення виконавчого комітету від 21 грудня 2023 року

Дата: 22.12.2023 11:21

ПЕРЕЛІК рішень, включених у протокол № 43 засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання від 21 грудня 2023 року

Про схвалення Програми сприяння оборонній та мобілізаційній роботі, забезпечення виконання заходів з територіальної оборони та підготовки місцевого населення до участі в русі національного спротиву, захисту безпеки населення та ліквідації наслідків збройної агресії росії на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2024 рік.

Додаток

Про тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, вивезення рідких побутових відходів, що надає комунальне підприємство «Березневодоканал» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про організацію громадських та тимчасових робіт для осіб, зареєстрованих як безробітні, на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у 2024 році.

Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти.

Додаток

Про надання дозволу на проведення благодійного концерту «Щедра коляда» у місті Березне.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Березнівської міської ради від 26.01.2023 № 22 «Про затвердження лімітів споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і закладами Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023 рік».

Додатки 1-5

Додатки 6.1-6.5

Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Управляюча компанія «Комфорт» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2024 рік.

Додаток

Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Про зняття з квартирного обліку.

Про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна.

Про призначення піклувальника над дитиною-сиротою Сніжаною АНДРОЩУК.

Про затвердження висновку про визначення місця проживання дитини Марка НАУМИКА.

Додаток Висновок

Про надання малолітній Єлизаветі БАБУШКІНІЙ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання малолітньому Владиславу БІЛОКОНЮ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання малолітній Ользі БІЛОКОНЬ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання малолітньому Максиму ПОПОВСЬКОМУ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про план роботи виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2024 рік.

Додаток

Про план роботи виконавчого комітету Березнівської міської ради на січень 2024 року.