Плідна співпраця народжує добрі справи

Дата: 22.12.2023 14:13

19 грудня 2023 року завдяки співпраці Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Березнівській міській раді та Благодійної організації «Благодійний фонд «Рокада» Рівне» відбулась видача гуманітарної допомоги мешканцям села Орлівка старостинськлого округу № 7 (с. Городище) Березнівської міської територіальної громади у вигляді товарів промислової групи.

«Наразі на території старостинського округу проживають найбільш вразливі представники внутрішньо переміщених осіб – старші люди, одинокі пенсіонери, багатодітні родини та родини, в яких виховують дітей з особливими освітніми проблемами, тому така співпраця надзвичайно важлива та корисна» -  коментує староста округу  Юрій Плескач.

Захід відбувся завдяки сприянню UNHCR Ukraine – Агентство ООН у справах біженців в Україні.

#БерезнівськаМіськаРада

#РокадаРівне