Благодійні справи до зимових свят

Дата: 26.12.2023 08:30

Березнівським міським центром соціальних служб завдяки потужній підтримці та активній участі Березнівської організації Товариства Червоного Хреста України, її голови та волонтерів  з нагоди прийдешніх новорічно-різдвяних свят проведена благодійна акція, в рамках якої 150 осіб з числа: сімей загиблих, зниклих безвісти у російсько-українській війні, одинокі та умовно одинокі жителі громади отримали продуктові набори вагою понад 18 кг із продуктами першої необхідності, а також базові гігієнічні набори.

До проведення благодійної акції долучилися представники ТОВ «Антарес», які надали новорічні солодощі дітям, батьки яких загинули або зникли безвісти у війні, та проживають на території Березнівської міської ради.

Щиро дякуємо голові місцевої організації  Товариства Червоного Хреста України Хімін Ніні Миколаївні та ТОВ «Антарес» за допомогу та сприяння в проведенні благодійної акції!

Творіть добро самі та  діліться теплом з тими, хто його потребує.