Прибуття військового кортежу із загиблим захисником України Романом Ціпаном

Дата: 30.12.2023 13:40

Сьогодні - у суботу 30 грудня 2023 року Березнівщина у скорботі зустрічатиме загиблого молодого українського воїна Романа Ціпана, 1994 року народження з міста Березне.
Прибуття військового кортежу очікується у місті Березне орієнтовно о 16.00-16.30 год. (час може бути змінено!). Проїзд містом буде вулицями Андріївська, М.Буховича, Київська, В.Чорновола, М.Грушевського.
Прохання до жителів населених пунктів Березнівщини, через які пролягатиме шлях військового кортежу, зустріти нашого захисника Романа Ціпана живим коридором шани.

Військове поховання відбудеться у неділю 31 грудня у м.Березне.
Прощання із загиблим захисником  розпочнеться об 11.00 год. у будинку за адресою: вул. М.Грушевського, 30.
Потому траурна колона вирушить до Храму Різдва Пресвятої Борогородиці міста Березне вулицями Андріївська, М.Буховича, Київська. По завершенню заупокійної служби на міському майдані Незалежності відбудеться прощання з загиблим воїном.
Поховають Романа Ціпана на міському кладовищі в урочищі «Лукавець», шлях до якого автокортежу проляже вулицями Київська, В.Чорновола, Андріївська, Корецька.
Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника, який віддав життя за світле майбутнє України.