Двадцять дев’ята позачергова сесія VIII скликання від 03.01.2024 року

Дата: 03.01.2024 15:04

Про затвердження Програми сприяння оборонній та мобілізаційній роботі, забезпечення виконання заходів з територіальної оборони та підготовки місцевого населення до участі в русі національного спротиву, захисту безпеки населення та ліквідації наслідків збройної агресії росії на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2024 рік.

Про внесення змін до структури та чисельності Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про внесення змін до бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2024 рік.

Про внесення змін до рішення Березнівської міської ради від 19.12.2023 № 1185 «Про схвалення проєкту додаткової угоди про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) комунального закладу «Березнівська музична школа» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області».

Про внесення змін до рішення Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області від 07.12.2020 № 12 «Про затвердження складу, обрання голів та заступників голів постійних комісій і затвердження Положення про постійні комісії Березнівіської міської ради восьмого скликання».

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.