Двадцять дев'ята позачергова сесія міської ради VIII скликання від 03.01.2024 року

Дата: 04.01.2024 10:15

ПРОТОКОЛ № 45 Пленарного засідання двадцять дев’ятої позачергової сесії  Березнівської міської ради Рівненського району  Рівненської області VIII скликання

1217 Про затвердження Програми сприяння оборонній та мобілізаційній роботі, забезпечення виконання заходів з територіальної оборони та підготовки місцевого населення до участі в русі національного спротиву, захисту безпеки населення та ліквідації наслідків збройної агресії росії на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2024 рік.

Додаток

1218 Про внесення змін до структури та чисельності Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1219 Про внесення змін до бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2024 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

1220 Про внесення змін до рішення Березнівської міської ради від 19.12.2023 № 1185 «Про схвалення проєкту додаткової угоди про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) комунального закладу «Березнівська музична школа» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області».

1221 Про внесення змін до рішення Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області від 07.12.2020 № 12 «Про затвердження складу, обрання голів та заступників голів постійних комісій і затвердження Положення про постійні комісії Березнівіської міської ради восьмого скликання».

1222 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.