Березнівські діти відпочивали у Радивилівській громаді

Дата: 17.01.2024 09:17

Вже стала гарною традицією співпраця Березнівського міського центру соціальних служб з релігійною громадою «Церква Святої Трійці» міста Рівне.

Завдячуючи цій ініціативі  22 дитини  Березнівської міської територіальної громади з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, з 3 по 9 січня 2024 року знову відвідали мальовничі місця у селі Зарічне Радивилівського району.

Проїзд, проживання, харчування та активний і змістовний відпочинок  – все це на благодійній основі забезпечено організаторами. Кожна дитина, яка відпочивала в таборі, отримала безліч незабутніх вражень, позитивних емоцій, а також подарунки.

Щиро дякуємо релігійній громаді «Церква Святої Трійці» міста Рівне» за подароване дітям свято, за людяність та активну життєву позицію.

Все буде Україна!