Рішення виконавчого комітету від 18 січня 2024 року

Дата: 18.01.2024 12:58

ПЕРЕЛІК рішень, включених у протокол № 2 засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання від 18 січня 2024 року

Про звернення громадян, що надійшли до Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області протягом 2023 року.

Про затвердження Плану заходів щодо наповнення бюджету Березнівської міської територіальної громади, ефективного, економного і раціонального використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2024 році.

Про затвердження розрахунку тарифу та тарифу на платну соціальну послугу догляду вдома, що надається комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про види безоплатних суспільно корисних робіт для осіб, які вчинили адміністративне правопорушення.

Про види суспільно корисних робіт та перелік об’єктів, на яких виконуються оплачувані суспільно корисні роботи на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про надання дозволів на видалення зелених насаджень.

Про погодження Положення про облікову політику у комунальному підприємстві «Березнекомунсервіс» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про погодження Положення про облікову політику у комунальному підприємстві «Березневодоканал» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про погодження Положення про облікову політику у комунальному підприємстві «Березнекомуненергія» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна.

Про затвердження висновку про недоцільність позбавлення батьківських прав Ольги БОРЗОВОЇ.

Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Фатіми СУЛІМИ.

Про надання Павлу МАРКОВЦЮ статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

Про зміну статусу дітей.

Про призначення піклувальника над дитиною-сиротою Вікторією РАДЧЕНКО.

Про надання дозволу Миколі САМЧУКУ на вчинення правочину.

Про надання дозволу Тетяні СИДОРОВІЙ на вчинення правочину.

Про надання дозволу Борису ШИРКУ на вчинення правочину.

Про надання малолітній Ангеліні ЗАЄЦЬ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання неповнолітньому Семену ЗАЙЦЮ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання малолітньому Осману ЗІБНИЦЬКОМУ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про план роботи виконавчого комітету Березнівської міської ради на лютий 2024 року.