Прибуття військового кортежу із захисником Миколою Лапюком

Дата: 19.01.2024 17:20

Завтра, у суботу 20 січня 2024 року, Березнівщина у скорботі зустрічатиме захисника України Миколу Лапюка з міста Березне, 1972 року народження.
Прибуття військового кортежу очікується у місті Березне орієнтовно о 10.30-11.00 год. (час може бути змінено!). Проїзд містом буде вулицями Андріївська, М.Буховича (до КП «Комунсервіс»), Берегового.
Прохання до жителів населених пунктів Березнівщини, через які пролягатиме шлях військового кортежу, зустріти нашого захисника Миколу Лапюка живим коридором шани.
Військове поховання відбудеться у цей же день - суботу 20 січня у м.Березне.
Прощання із загиблим захисником  розпочнеться о 12.00 год. у будинку за адресою: вул. Берегового, 24.
Потому траурна колона вирушить до Храму Різдва Пресвятої Борогородиці міста Березне вулицею Берегового через провулок Селецький, вулицями, Селецька, Київська. По завершенню заупокійної служби на міському майдані Незалежності відбудеться прощання із загиблим воїном.
Поховають Миколу Лапюка на міському кладовищі в урочищі «Лукавець», шлях до якого автокортежу проляже вулицями Київська, В.Чорновола, Андріївська, Корецька.
Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника, який віддав життя за світле майбутнє України.