Обговорили проблемні питання жителів громади, які потребують лікування шляхом гемодіалізу

Дата: 23.01.2024 14:35

Сьогодні, 23 січня, у Березнівській міській раді відбулася зустріч жителів громади, які потребують, лікування шляхом гемодіалізу з керівництвом міської ради. Основним чинником проведення зустрічі було обговорення питання доїзду хворих на відповідні лікувальні процедури до обласного центру, адже до цього часу відповідне фінансування здійснювалося з місцевого бюджету. Каменем спотикання стала нестача коштів у міському бюджеті на 2024 рік.

За результатами зустрічі відкритими залишилися питання залучення інших структур, які готові встановити дороговартісне обладнання для відділення гемодіалізу у місті Березне або ж фінансування у перспективі з міського бюджету підвозу хворих за межі громади для проведення відповідних процедур.

На завершення розмови міський голова Руслан Пилипчук запропонував повернутися до розгляду цих питань за результатами виконання міського бюджету за І квартал цього року.