Березнівчанка стала призеркою Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді  «За нашу свободу»

Дата: 24.01.2024 16:14

Сьогодні наші захисники та захисниці самовіддано захищають нашу землю. Кожен з нас підтримує їх,  зокрема,  діти своєю творчістю: оберегами, виробами, малюнками. Так у 2023 році був проведений Всеукраїнський конкурс  творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу».

Анастасія Саванчук, вихованка гуртка «Живопис» комунального закладу «Будинку дитячої та юнацької творчості» Березнівської міської ради,  стала призеркою цього конкурсу та нагороджена дипломом ІІІ ступеня Освітнього центру Верховної Ради України.

На нагородження завітав  міський голова Руслан Пилипчук та начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Анатолій Гудько. Очільник громади висловив слова подяки за високі досягнення Анастасії, вручив призерці подарунок та диплом. Також щира вдячність керівнику гуртка Оксані Стахнюк-Усач за підготовку до конкурсу та батькам вихованки за підтримку у її творчій реалізації.