Співчуття з приводу смерті Діхтяра Григорія Феодосійовича, працівника та депутата Березнівської міської ради

Дата: 24.01.2024 17:51

Березнівська міська рада, її виконавчий комітет та старостинські округи, міський голова Руслан Пилипчук і депутатський корпус висловлюють щирі співчуття сім’ї, родині, близьким та колегам з приводу раптової смерті Діхтяра Григорія Феодосійовича.

Григорій Феодосійович був депутатом Березнівської міської ради та діловодом старостинського округу №9 (с.Балашівка). Раніше - з 2003 по 2015 роки обіймав посаду Городищенського сільського голови.

Звістка про раптову смерть Григорія Феодосійовича на 61 році життя сколихнула Березнівську громаду.

Тож нехай добрий, світлий спомин про надзвичайно щиру та доброзичливу людину Григорія Феодосійовича назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи.

Хай його душа знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Вічна пам’ять!