Рішення виконавчого комітету від 25 січня 2024 року

Дата: 25.01.2024 11:51

ПЕРЕЛІК рішень, включених у протокол № 3 засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання від 25 січня 2024 року

Про виконання міського бюджету Березнівської міської територіальної громади за 2023 рік.

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2023 рік.

Про схвалення змін до Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2024 рік.

Про схвалення змін до бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2024 рік.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Березнівської міської ради від 30 червня 2023 року № 214 «Про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Березнівській міській раді Рівненського району Рівненської області».

Про надання дозволу на проведення благодійного заходу у селі Городище.

Про тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії товариством з обмеженою відповідальністю «Волинь тепло».

Про тариф на виробництво та постачання теплової енергії приватним підприємством «Тепло - Енергія».

Про утворення Конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирних будинків на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про план основних заходів цивільного захисту Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2024 рік.

Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Про надання дозволу на поділ майна, що є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя.

Про надання дозволу Юлії ІВАНЮК, неповнолітньому Богдану ІВАНЮКУ на вчинення правочину.

Про тимчасове обмеження руху автомобільного транспорту по вулиці Лісова у селі Городище Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про надання дозволу на проведення спортивних масових заходів у місті Березне.