На Березнівщині віддали останню шану загиблому Герою із села Бистричі Андрію Артклеберу

Дата: 29.01.2024 16:44

Артклебер Андрій Володимирович, 1987 року народження, житель села Бистричі, який захищав Україну від московських окупантів стрільцем-помічником гранатометника аеромобільної роти з липня 2023 року загинув 17 січня 2024 року у Луганській області.

Без батьківської любові, турботи та підтримки залишилися малолітні діти.

Народився Артклебер Андрій у місті Рівне. В ранньому дитинстві залишився сиротою, тому виховувався на Березнівщині в селі Балашівка в родині дідуся та бабусі. Коли хлопчику виповнилося шість років, він пішов до першого класу Балашівської середньої школи. В школі Андрій навчався старанно, був здібним та талановитим учнем, відмінником. Хлопець мав неабиякий хист до точних наук, любив математику і, як усі однолітки, - фізкультуру. Юнак володів лідерськими якостями, тому мав велике коло друзів, яких міг захопити ясністю думки, підтримати у будь-яку хвилину, надати пораду або допомогу. Таким Захисник запам'ятався однокласникам, вчителям, друзям та односельчанам.

Сьогодні, 29 січня, Андрій повернувся додому назавжди, «на щиті»..

Траурний кортеж у скорботі зустрічали жителі населених пунктів громади.

Рідні, близькі, сусіди, односельчани, жителі громади, представники міської ради, священнослужителі прийшли до будинку, в якому Андрій проживав з сім’єю, щоби висловити безмежну вдячність захиснику, який віддав своє життя за Україну, за кожного з нас.

У супроводі почесної варти та прапороносців живим коридором шани Героя провели дорогою, встеленою квітами до Свято-Миколаївського храму села Бистричі, де відбулася заупокійна служба.

Сльози смутку і жалоби, квіти вдячності супроводжували нашого захисника у останній земній дорозі.

Під залпи військового салюту поховали Андрія Артклебера на сільському кладовищі села Бистричі.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого воїна.

Навіки пам’ять про Захисника України буде жити у наших серцях та вічним болем залишиться в душах рідних і близьких людей.

Вічна пам’ять Герою!