Знову скорботна звістка на Березнівщині

Дата: 31.01.2024 08:46

З болем і сумом повідомляємо, що перестало битися серце українського воїна Володимира Кирчука, 1966 року народження, з села Поліське.

Солдат, водій автомобільної роти перевезення особового складу з березня 2022 року боронив Батьківщину у лавах Збройних Сил України.

Війна дуже сильно підірвала здоров’я Володимира Савелійовича і 27 січня 2024 року під час виконання службових обов’язків підступна хвороба передчасно обірвала земний шлях українського захисника, справжнього патріота. Помер захисник у Донецькій області.

Висловлюємо найщиріші співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо у годину скорботи.

Нехай пам'ять про захисника України Володимира Кирчука навіки зберігатиметься у наших серцях.

Про дату та час прибуття військового кортежу буде повідомлено додатково.