Прибуття військового кортежу із захисником України Кирчуком Володимиром

Дата: 31.01.2024 11:43

Сьогодні, 31 січня 2024 року, Березнівщина у скорботі зустрічатиме захисника України Володимира Кирчука з села Поліське, 1966 року народження.

Прибуття військового кортежу очікується у місті Березне орієнтовно о 15.30-16.00 год. (час може бути змінено!). Проїзд містом буде вулицями Андріївська, Корецька у напрямку села Поліське.

Прохання до жителів населених пунктів Березнівщини, через які пролягатиме шлях кортежу, з шаною зустріти нашого захисника.

Військове поховання Володимира Кирчука відбудеться у четвер 01 лютого 2024 року у селі Поліське. Прощання розпочнеться о 11.00 год. у будинку у селі Поліське за адресою: Хутір Правий, 36. Заупокійна служба відбудеться у Свято-Михайлівському храмі с.Поліське по вул. Сонячна, 3. Поховають українського воїна на місцевому кладовищі.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника.