Рішення виконавчого комітету від 13 лютого 2024 року

Дата: 13.02.2024 14:13

ПЕРЕЛІК рішень, включених у протокол № 4засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання від 13 лютого 2024 року

Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

Про схвалення Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2024-2025 роки.

Про схвалення змін до бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2024 рік.

Про тариф на виробництво та постачання теплової енергії товариством з обмеженою відповідальністю «Енергозбереження Рівне».

Про затвердження лімітів споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і закладами Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2024 рік.

Про надання дозволу на встановлення меморіальних дощок.

Про надання дозволів на проведення масових заходів у місті Березне.

Про надання дозволу на продовження терміну дії ордерів на видалення зелених насаджень.

Про встановлення режиму роботи об’єкта торгівлі.

Про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна.

Про взяття на квартирний облік Поліни ТКАЧУК.

Про взяття на квартирний облік Дарини БОЙЧУК.

Про надання Ярославу БОДНАРУКУ, Анастасії БОДНАРУК, Станіславу БОДНАРУКУ, Вікторії БОДНАРУК, Максиму БОДНАРУКУ статусу дітей – сиріт.

Про надання Юлії ТИХОНЧУК, Олегу ТИХОНЧУКУ, Марині ТИХОНЧУК, Давиду ТИХОНЧУКУ, Олександру ТИХОНЧУКУ, Ірині ТИХОНЧУК, Вікторії ТИХОНЧУК, Марті ТИХОНЧУК статусу дітей – сиріт.

Про встановлення опіки над майном дітей Костянтина ДОВЖЕНКА та Давида ДОВЖЕНКА.

Про надання дозволу Сергію БОРОВЦЮ на вчинення правочину.

Про надання дозволу Тамарі КУРИЛЬЧИК на вчинення правочину.

Про надання неповнолітньому Матвію ЛЕОНОВУ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про план роботи виконавчого комітету Березнівської міської ради на березень 2024 року.