Впродовж 15-18 лютого дві учнівські команди нашої громади побували на буткемпі

Дата: 22.02.2024 15:13

✅ 02 січня 2024 року Березнівська міська рада проводила інформаційний захід "Можливості молоді задля сталого розвитку громади", на якому представники учнівського та студентського самоврядування подискутували про проєктні можливості для молоді, зокрема про можливість участі в програмі для підлітків та молоді UPSHIFT Україна.

✅ UPSHIFT – це молодіжна інноваційна програма, впродовж якої учасники мають можливість пройти навчання за методологією Human Centered Design, отримати фінансування та згодом перетворити свої ідеї на ефективні проєкти, які приносять користь громадам.

📌 Як результат - дві команди нашої громади впродовж 15-18 лютого побували на буткемпі, де учнівська молодь окреслила проблеми, що турбують, шукали шляхи їх вирішення, сформували проєктні ідеї та окреслили подальші дії. Свої напрацювання презентували перед учасниками буткемпу📌

📚команда «Fearless» Економіко-гуманітарного ліцею м.Березне

📚 команда «TIME CHANGE» Прислуцького ліцею

😊 Вітаємо нашу молодь з гарним початком та бажаємо подальших успіхів у реалізації проєктів!