У Рівненській ОВА знову навчають антикорупційному законодавству

Дата: 23.02.2024 10:45

Фото без опису

Цього разу підвищують кваліфікацію за короткостроковою програмою уповноважені особи з питань запобігання та протидії корупції.

Навчання проходить за планом Рівненський регіональний центр підвищення кваліфікації

Серед спікерів - завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції Рівненської ОДА, секретар робочої групи «Прозорість і підзвітність» Віктор Жижчук.

🔹«В Україні триває кампанія із декларування. До 31 березня цього року всі держслужбовці мають подати декларації за звітний рік. Розповів про особливості електронних декларацій та їхню перевірку. Зазначу, що вже 4-й місяць при Рівненській ОДА працює робоча група «Прозорість і підзвітність», яка аналізує публічні закупівлі у тому числі ті, які проводять структурні підрозділи адміністрації. Також члени робочої групи активно вивчають тендерні закупівлі в області», - сказав Віктор Жижчук.

Присутні отримали методичні рекомендації та роз’яснення щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання обмежень щодо заходів фінансового контролю. Окрім того, ознайомилися зі змінами в законодавстві.

▪️Нагадаємо, що якщо у вас є достовірна інформація про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» посадовими особами, ви можете надати допомогу в запобіганні і протидії корупції, повідомивши інформацію за посиланням http://surl.li/qunds

За матеріалами Рівненської ОВА