Завершилась друга навчальна програма “Фандрайзинг для територіальних громад”

Дата: 26.02.2024 15:03

Фото без опису

⚡️ 23.02.2024 завершилась друга навчальна програма “Фандрайзинг для територіальних громад” в межах проєкту “Посилення спроможності громад для відбудови через пілотування їхньої взаємодії з університетами”.

Березнівську міську територіальну громаду представляли Анастасія ВЛАСЮК, секретар міської ради, та Олеся БАБУШКІНА, головний спеціаліст відділу з питань соціального-економічного розвитку територій.

Під час навчання фахівцям громад, спільно з експертами, вдалося напрацювати детально прописані концепції власних проєктів.

👌Модуль "Фандрайзинг для територіальних громад" відкриває нові можливості для вирішення гострих проблем в громаді через пошук різноманітних шляхів залучення інвестицій, налагодження партнерських зав'язків на рівні міжмуніципалітетного співробітництва та менторинг з боку організаторів навчання.

✅Учасники програми мали можливість вдосконалити розроблені проєктні заявки з врахуванням сучасних вимог викликів

#БерезнівськаМіськаРада

#АльянсУкраїнськихУніврситетів