У місті Березне рідним полеглих п’ятьох українських воїнів передали державні нагороди

Дата: 27.02.2024 09:37

Сьогодні, 27 лютого, Березнівський міський голова Руслан Пилипчук та начальник першого відділу Рівненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Андрій Пилипака вручили високі державні нагороди рідним загиблих українських захисників.

Згідно з Указами Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденами «За мужність» III ступеня посмертно було нагороджено п’ятьох полеглих на російсько-українській війні військовослужбовців з Березнівщини:

• солдата Осійчука Олександра Івановича з села Городище, 1992 року народження. Захищав Україну з жовтня 2022 року. Загинув 21 грудня 2022 року у Донецькій області. Похований у селі Городище;
  • солдата Синюка Олександра Олександровича з села Друхів, 1989 року народження. Захищав Україну з березня 2022 року. Помер 28.12.2022 у госпіталі внаслідок тяжкого поранення, отриманого на Луганщині. Похований у селі Друхів;
  • молодшого сержанта Логасюка Вадима Олександровича з села Лінчин, 2002 року народження. Захищав Україну з серпня 2022 року. Загинув 18.03.2023 у районі села Оріхово-Василівка Донецької області. Похований у селі Лінчин;
  • солдата Левчука Василя Васильовича з села Кургани, 1996 року народження. Захищав Україну з липня 2022 року. Загинув 31.07.2023 у Донецький області. Похований у селі Кургани;
  • солдата Васюка Романа Микитовича з села Зірне, 1985 року народження. Захищав Україну з березня 2023 року. Загинув 24.09.2023 у Донецький області. Похований у селі Зірне.

Звертаючись до рідних загиблих воїнів, Березнівський міський голова Руслан Пилипчук висловив щирі співчуття родинам загиблих та подякував за їх синів та чоловіків, які віддали свої життя, будучи до останнього подиху вірними українському суспільству, борючись за майбутнє українських дітей та існування нашої держави.