Прибуття військового кортежу із захисником України Олександром Шнайдером

Дата: 28.02.2024 12:00

Прибуття військового кортежу із... - Березнівська міська ...

Сьогодні 28 лютого 2024 року Березнівщина у скорботі зустрічатиме українського воїна Олександра Шнайдера, 1968 року народження з міста Березне.

Прибуття військового кортежу очікується у місті Березне орієнтовно о 13.00-13.30 год. (час може бути змінено!). Проїзд містом буде вулицями Андріївська, М.Буховича, Київська, В.Чорновола, Студентська (попередня назва – Островського).

Прохання до жителів населених пунктів Березнівщини, через які пролягатиме шлях військового кортежу, зустріти нашого захисника Олександра Шнайдера живим коридором шани.

Військове поховання відбудеться у четвер 29 лютого у м.Березне.

Прощання з померлим захисником розпочнеться об 10.30 год. у будинку за адресою: вул.Студентська, після чого процесія рухатиметься до Свято-Троїцького храму міста Березне вулицями Студентська, В.Чорновола.

По завершенню заупокійної служби траурна колона прямуватиме до міського майдану Незалежності для церемонії прощання з українським воїном (вулиці Андріївська, м.Буховича, Київська).

Потому рух автокортежу до кладовища буде вулицями Київська, В.Чорновола, Андріївська, Корецька. Поховання відбудеться на міському кладовищі в урочищі «Лукавець».

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника Олександра Шнайдера.