Березнівчани попрощалися з померлим військовим Олександром Шнайдером

Дата: 29.02.2024 15:02

Сьогодні, 29 лютого 2024 року Березнівщина востаннє проводжала українського воїна Шнайдера Олександра Олександровича з міста Березне, який помер 27 лютого 2024 року на військовій службі.

Захисник народився 22 травня 1968 року і постійно проживав у місті Березне. Навчався Олександр у Березнівській середній школі № 1, після закінчення якої у 1985 році, продовжив навчання у Березнівській однорічній лісній школі, яку закінчив 01 липня 1988 року з присвоєнням кваліфікації майстер лісового господарства. У період навчання в лісній школі з 1986 по 1988 рік проходив строкову військову службу.

З 1995 по 2016 рік працював в податковій службі у містах Березне та Костопіль.

З березня 2018 року по березень 2021 року проходив військову службу по контракту, під час якої брав участь в АТО/ОСС.

У березні 2022 року головний сержант Олександр Шнайдер був призваний на військову службу по мобілізації. Служив бухгалтером-економічної служби військової частини.

Олександр був справжнім сім'янином і другом для всіх.

Його пристрасті були простими, але глибокими - риболовля та збирання грибів пов'язували його з природою, а любов до футболу запалювала радість у тих, хто його оточував. У своєму професійному житті, як податківець, він був відомий своєю справедливістю і працьовитістю, рисами, які заслужили йому глибоку повагу.

Проте його роль у сім'ї була по-справжньому особливою.

Олександр був втіленням доброти і рішучості, люблячою людиною, чиє серце і гумор приносили світло в кожну мить.

На прощання до сімейного будинку Шнайдерів прийшли рідні, друзі, знайомі, колишні однокласники, усі хто знав Олександра.

Заупокійна служба за захисником відбулася у Свято-Троїцькому храмі міста Березне.

Прощання з захисником продовжили на міському майдані Незалежності. Зі словами скорботи та підтримки до рідних звернулися Березнівський міський голова Руслан Пилипчук, настоятель Свято-Троїцького храму міста Березне отець Ігор.

Після траурного мітингу жалобний автокортеж проїхав центральними вулицями міста, де з надзвичайною повагою та скорботою його зустрічали містяни.

Поховали Олександра зі всіма військовими почестями на міському кладовищі в урочищі «Лукавець» на Алеї Слави поруч із земляками, які віддали своє життя за майбутнє незалежної України.

Висловлюємо найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати дружині Шнайдер Ользі Миколаївні, синам Дмитру та Максиму, дочці Анастасії та двом внукам Матвію та Олександрі, сестрі Тамарі Олександрівні.

В глибокій скорботі низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїна.

Нехай світлий спомин про українського воїна назавжди залишиться в наших серцях  і спогадах його рідних та близьких.