Прибуття військового кортежу із захисником України Сергієм Харчуком

Дата: 01.03.2024 11:22

Сьогодні, 01 березня 2024 року Березнівщина у скорботі зустрічатиме нашого захисника Харчука Сергія Олександровича, 1976 року народження, з села Моквин.

Військовий кортеж з тілом померлого українського воїна очікується у Березному орієнтовно о 13.00-13.30 (час прибуття може бути змінений!) та рухатиметься вулицями Андріївська, Корецька у напрямку села Моквин.

Прохання до жителів населених пунктів Березнівщини, через які пролягатиме шлях кортежу, з шаною зустріти нашого захисника.

Військове поховання відбудеться сьогодні - 01 березня 2024 року у селі Моквин. Відповідно до розпорядження міського голови цей день у громаді оголошено Днем жалоби.

Прощання з Сергієм розпочнеться о 14.30 год. у сімейному будинку за адресою: вул. Свободи, 11. Заупокійна служба за захисником відбудеться у Свято-Михайлівській церкві села Моквин. Поховання проходитиме на місцевому сільському кладовищі.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті українського воїна, який віддав своє життя у війні з московськими окупантами за нашу свободу і незалежність України.