У Березнівській міській раді  відбулася міжвідомча  нарада

Дата: 01.03.2024 11:29

У Березнівській міській раді  відбулася міжвідомча  нарада за  участю заступника міського голови Богдана ДРОЖЕНЦЯ, директора Березнівського центру соціальних служб Галини БЕЖЕНАР, начальника служби у справах дітей Наталі БЕЦЬКО,  майора поліції Валерія ЦАПУКА, головного спеціаліста сектору соціальної політики відділу культури та соціальної політики Валентини  ВОЗНЮК,  старшого інспектора  сектору ювенальної превенції Світлана БОЙЧУРИ. Під час наради обговорили питання взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Домашнє насильство під час війни – явище, яке стало ще більш небезпечним, ніж у мирний час. Тому, незважаючи на всі труднощі та виклики сьогодення на Березнівщині продовжують свою роботу служби на які покладено завдання допомогти  особам, які постраждали від домашнього насильства.