Шістьом військовим - випускникам Березнівського ліцею№2 встановили меморіальні дошки

Дата: 01.03.2024 14:05

Сьогодні 01 березня 2024 року, на території Березнівського ліцею № 2 відбулося урочисте відкриття та освячення меморіальних дошок захисникам, які були учнями цього ж навчального закладу і віддали своє життя у російсько-українській війні за свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

На заході були присутні рідні, друзі загиблих, представники Березнівської міської ради та першого відділу Рівненського територіального центру комплектування та соціальної підтримки,  педагоги, учнівська молодь.

Зі словами скорботи та шани до присутніх звернулися міський голова Руслан Пилипчук, племінник загиблого Героя Віктора Таращука – Олександр Чернюшок, сестра  Олександра Околовича – Марина Сергіївна Околович, батько Героя Вячеслава Сидорука – Микола Володимирович Сидорук, мама загиблого воїна Андрія Козака - Людмила Богданівна Козак .

Ведучі заходу розповіли про мужніх хлопців, в пам’ять про яких встановлено меморіальні дошки.

Штаб-сержант Таращук Віктор Федорович, 1969 року народження, служив начальником звязку взводу управління реактивного артилерійського дивізіону 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Захищав Україну з 2015 року. Загинув 11.03.2022 біля села Займище Бориспільського району Київської області.Похований 13.03.2022 у селі Макарівка Попільнянського району Житомирської області. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно), нагрудними знаками «За зразкову службу», «За взірцевість у військовій службі» ІІІ ступеня.

Молодший сержант Околович Олександр Сергійович, 1974 року народження, служив командиром відділення 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша. Захищав Україну з березня 2022 року. Загинув 03.01.2023 у районі села Павлівка Донецької області. Похований у місті Березне.

Солдат Сидорук Вячеслав Миколайович, 1989 року народження, служив у 2-у механізованому батальйоні 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Захищав Україну з вересня 2022 року. Загинув 22.02.2023 у районі села Водяне Донецької області. Похований у місті Костопіль.

Сержант Іванюк Василь Григорович, 1982 року народження, служив командиром відділення 1-ї стрілецької роти 14 окремого стрілецького батальйону «Полісся». Захищав Україну з березня 2022 року. Загинув 07.05.2023 у Донецькій області. Похований у місті Березне.

Солдат Козак Андрій Васильович, 1982 року народження, служив старшим стрільцем аеромобільного батальйону десантно-штурмових військ. Захищав Україну з січня 2023 року. Загинув 03.09.2023 у Запорізькій області. Похований у місті Березне.

Сержант Шнайдер Володимир Леонідович, 1968 року народження, служив старшим навідником гранатомета протитанкового взводу механізованого батальйону 42-ї окремої механізованої бригади. Захищав Україну з березня 2023 року. Помер 21.07.2023 перебуваючи на військовій службі. Похований у місті Березне.

Право відкрити меморіальні дошки було надано рідним та близьким загиблих Героїв.

Освятив дошки пам’яті настоятель Свято-Покровського  храму міста Березне отець Мирослав.

Усі присутні на заході вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальних дошок.

Вічна пам’ять і слава Героям-захисникам, які захищали кожного з нас та віддали своє життя за світле майбутнє України!