Сьогодні Україна відзначає 210-й День народження Тараса Шевченка

Дата: 09.03.2024 06:10

Сьогодні, 9 березня, в Україні відзначають 210-у річницю від дня народження великого сина українського народу, її Пророка та Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка.

Тарас Шевченко – національний символ українського народу, який пробудив українську душу та утвердив духовну основу народу для боротьби проти поневолення російською імперією. В особі Шевченка український народ ніби поєднав свої найкращі духовні сили і обрав його співцем своєї історичної слави і соціальної недолі, власних сподівань і прагнень.

Його сміливо можна назвати символом української нації, творчість якого присвячена боротьбі нашого народу за свободу та рівність і проти поневолення. Ворог за часів Тараса Шевченка в українців був той самий, з яким і сьогодні українські воїни мужньо ведуть боротьбу та захищають рідну землю.

Його слово звучить з новою силою і правдою до сьогодення, а творчість відображає біль українського народу у боротьбі за волю та гідність.