Шановні представники ОСББ та мешканці Березнівської міської територіальної громади!

Дата: 12.03.2024 12:43

Березнівська міська рада запрошує вас на захід "Створення ОСББ та енергоефективність", який відбудеться 13.03.2024 року в приміщенні Березнівської міської ради, за адресою: м.Березне, вул. Київська, 6.

📌Дата та час: 13 березня 2024 року, початок о 17:00

✅На заході ми будемо:

▪️Розглядати можливості впровадження програм енергоефективності та енергозбереження для багатоквартирних будинків;

▪️Обговорювати співфінансування програм з боку Фонду Держенергоефективності;

▪️Розглядати питання створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків для спільного впровадження енергозберігаючих заходів.

Приймати участь у семінарі будуть представники Березнівської міської ради, Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА, ГО «Ресурсний центр підтримки ОСББ Рівненщини», регіональний радник Програми «Енергодім».

Запрошуємо вас долучитися до обговорення та прийняття важливих рішень, спрямованих на поліпшення енергоефективності та комфорту нашої громади.

З повагою, Березнівська міська рада