Рішення виконавчого комітету від 13 березня 2024 року

Дата: 13.03.2024 10:55

ПЕРЕЛІК рішень, включених у протокол № 7 засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання від 13 березня 2024 року

Про тариф на послугу з централізованого водопостачання, що надає товариство з додатковою відповідальністю «Березне райсількомунгосп».

Про схвалення Стратегії розвитку закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 4 «Дивосвіт» міста Березне Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2024 – 2028 роки.

Про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки.

Про надання дозволу на проведення Турніру з футзалу пам’яті загиблого захисника України Богдана СЕМЕНЧУКА.

Про зміну статусу квартири на житловий будинок садибного типу.

Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального підприємства «Березневодоканал» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області за 2023 рік.

Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального підприємства «Управляюча компанія «Комфорт» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області за 2023 рік.

Про призначення опікуна/піклувальника над дітьми-сиротами Ярославом БОДНАРУКОМ, Анастасією БОДНАРУК, Станіславом БОДНАРУКОМ, Вікторією БОДНАРУК, Максимом БОДНАРУКОМ.

Про призначення опікуна/піклувальника над дітьми-сиротами Юлією ТИХОНЧУК, Олегом ТИХОНЧУКОМ, Мариною ТИХОНЧУК, Давидом ТИХОНЧУКОМ, Олександром ТИХОНЧУКОМ, Іриною ТИХОНЧУК, Вікторією ТИХОНЧУК, Мартою ТИХОНЧУК.

Про надання Вікторії ЩАДЕЙ та Ірині ЩАДЕЙ статусу дітей-сиріт.

Про затвердження висновку про визначення місця проживання дитини Софії СТАХНЮК.

Про відмову Дмитру МЕЛЬНИКУ у визначенні способу участі у вихованні малолітніх дітей.

Про відмову неповнолітній Юлії СЛАВИНСЬКІЙ у наданні дозволу на укладання та підписання договору про поділ спадкового майна.

Про надання неповнолітньому Нікіті ДАВИСКІБІ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про план роботи виконавчого комітету Березнівської міської ради на квітень 2024 року.