Дата: 14.03.2024 09:09

✅ 13 березня 2023 року у стінах Березнівськоі міської ради відбувся захід "Створення ОСББ та енергоефективнісь».

✅На заході розглянуто:

📌можливості впровадження програм енергоефективності та енергозбереження для багатоквартирних будинків;

📌співфінансування програм з боку Фонду Держенергоефективності;

📌питання створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків для спільного впровадження енергозберігаючих заходів.

✅Участь у заході взяли представники Березнівської міської ради, Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА, ГО «Ресурсний центр підтримки ОСББ Рівненщини», регіональний радник Програми «Енергодім», комунальні підприємства та ОСББ нашої громади.