У Березнівській міській раді відбулося чергове засідання Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку громади

Дата: 21.03.2024 09:30

У Березнівській міській раді продовжується робота над Стратегією розвитку Березнівської міської територіальної громади до 2030 року.

Вчора, 20 березня 2024 року, відбулося чергове (друге) засідання робочої  групи з розробки даної Стратегії.

Модератором і спікером на засіданні робочої групи був експерт Тарас Микитин, професор кафедри менеджменту Рівненського державного гуманітарного університету. Присутні працювали з сильними та слабкими сторонами соціально-економічного розвитку Березнівської міської територіальної громади, які були сформовані  робочою групою на попередньому засідані, під час здійсення SWOT-аналізу Березнівської громади.

У засіданні робочої групи взяли участь представники виконавчого комітету, окремі депутати міської ради, представники громадських організацій.

Робоча група обговорила даний SWOT-аналіз соціально-економічного розвитку Березнівської міської територіальної громади та працюючи в підгрупах попередньо напрацювала стратегічні та операційні цілі розвитку громади.