Прибуття військового кортежу із захисником Русланом Рибачком

Дата: 21.03.2024 12:49

У Козельщинській громаді прощатимуться з захисником України Віталієм Фугою  – Новини Полтавщини

20 березня 2024 року внаслідок смертельного ДТП трагічно обірвалося життя нашого захисника з села Друхів Руслана Рибачка, 1973 року народження.

Висловлюємо найщиріші співчуття усім хто знав, любив, шанував Руслана Рибачка. Разом з рідними поділяємо горе, підтримуємо у годину скорботи.

Прибуття військового кортежу очікується у місті Березне 22 березня 2024 року орієнтовно о 10.20-10.40 год. (час може бути змінено!). Проїзд містом буде вулицями Андріївська, Корецька у напрямку села Друхів.

Прохання до жителів населених пунктів Березнівщини, через які пролягатиме шлях військового кортежу, з шаною зустріти нашого захисника.

Відповідно до розпорядження Березнівського міського голови 22 березня 2024 року оголошено днем жалоби у громаді.

Військове поховання Руслана Рибачка відбудеться у цей же день –22 березня у селі Друхів. Прощання з захисником розпочнеться о 13 год. у будинку за адресою: вул. Шевченка, 35. Потому траурна колона вирушить до місцевого сільського кладовища, де відбудеться поховання.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті українського воїна Руслана Рибачка.