В селі Бистричі Березнівської громади отримали нове швейне обладнання у межах проєкту ПРООН

Дата: 21.03.2024 15:05

Вчора, 20 березня, Березнівська міська рада отримала швейне обладнання на суму 120,535 тисяч гривень за грантові кошти в межах проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Великої Британії для покращення якості послуг побутового обслуговування населення шляхом створення міні-ательє в сільській місцевості.

Проєктну пропозицію «Створення міні ательє в селі – важливий крок вперед на шляху розвитку новоствореної громади» в 2023 році подав старостинський округ №3 (с.Бистричі) Березнівської міської ради.

Дана проєктна ідея була підтримана ПРООН.

Відкриття цього міні-ательє надасть можливість збільшити рівень зайнятості населення шляхом створення двох робочих місць, а також збільшить надходження до бюджету територіальної громади через отримання орендної плати, єдиного податку, ЄСВ, ПДФО.

В подальшому передбачається передача швейного обладнання Березнівською міською радою в користування новоствореній фізичній особі-підприємцю для здійснення підприємницької діяльності (надання різних послуг з ремонту, пошиття одягу та інших виробів) в селі Бистричі.

Висловлюємо щиру подяку уряду Великої Британії за неймовірно важливу роботу в рамках Програми розвитку ООН в Україні. Така співпраця сприяє розширенню надання нових послуг для сільського населення.