Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

Тридцять третя сесія міської ради VIII скликання від 19.03.2024 року

Дата: 22.03.2024 08:50
Кількість переглядів: 336

 

 

ПРОТОКОЛ № 49 Пленарне засідання тридцять третьої сесії  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області VIII скликання

1292. Про звіт Березнівського міського голови Рівненського району Рівненської області Руслана ПИЛИПЧУКА про діяльність виконавчих органів міської ради, у тому числі про здійснення державної регуляторної політики за 2023 рік.

1293. Про внесення змін у відомості про місцезнаходження та затвердження Статуту опорного закладу Балашівський ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у новій редакції.

1294. Про затвердження Програми щодо реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2024-2025 роки.

1295. Про затвердження базової мережі закладів культури Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1296. Про закріплення на праві оперативного управління об’єкта нерухомого майна.

1297. Про порядок і розмір частини чистого прибутку (доходу), що підлягає зарахуванню до бюджету Березнівської міської територіальної громади.

1298. Про звільнення від відшкодування вартості комунальних послуг.

1299. Про внесення змін до Переліку першого типу об’єктів комунальної  власності територіальної громади Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, що підлягають передачі в оренду на аукціоні, затвердженого рішенням Березнівської міської ради від 28.06.2022 №731.

1300. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1301. Про припинення права оренди земельної ділянки та розірвання договору оренди землі з ВИШНЯКОМ Ярославом Олексійовичем на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1302. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) за рахунок земельних часток (паїв) на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1303. Про внесення змін до рішення Березнівської міської ради від 03.08.2021 № 424.

1304. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та виділення в натурі (на місцевості) громадянам належної  їм земельної частки (паю) для ведення особистого селянського господарства на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1305. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність СЕМЕНЧУК Ірині Володимирівні на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1306. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на території  Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1307. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) та передачу права оренди земельних ділянок шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1308. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання худоби на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1309.  Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою  щодо  відведення земельних ділянок в оренду ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1310. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «ЮКРЕЙН ТАУЕР КОМПАНІ» на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1311. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

1312. Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області для надання у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства учасникам бойових дій.

1313.  Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні).

1314. Про надання дозволу ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» на розроблення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь