У селі Друхів Березнівської громади попрощалися із воїном Русланом Рибачком, який загинув у ДТП

Дата: 22.03.2024 15:43

Сьогодні у селі Друхів Березнівської територіальної громади відбулося прощання із захисником України Русланом Рибачком, який трагічно загинув 20 березня 2024 року внаслідок смертельної ДТП.

Рибачок Руслан Петрович народився 01 жовтня 1973 року і постійно проживав у селі Друхів. З 1980 по 1989 рік навчався у Друхівській середній школі. З 1991 по 1993 рік проходив строкову військову службу. Після проходження військової служби з 1994 про 2001 рік працював у місцевому колгоспі імені Шевченка.

В мирному житті наш захисник був щирим, доброзичливим, чуйним, працьовитим хлопцем, готовим завжди прийти на допомогу. В 10 річному віці помер його батько і він був опорою для мами і меншої сестри по господарству. Брав активну участь в громадських роботах з благоустрою рідного села. Мав велике коло друзів. Захоплювався риболовлею та збиранням грибів.

Руслан Рибачок був мобілізований до лав Збройних Сил України в грудні 2023 року.

Чин прощання з Русланом Рибачком та похоронне служіння релігійної громади Церкви Християн Віри Євангельської села Друхів відбулося біля його батьківського будинку. Вшанувати оборонця прийшли рідні, друзі, однокласники, військовослужбовці, представники влади та жителі громади. По завершенню богослужіння траурна похоронна процесія в жалобі пройшла сільськими вулицями до місцевого кладовища.

Біля могили відважного воїна під виконання Державного Гімну України пролунали залпи військового салюту на честь нашого земляка.

У нашого воїна залишилася сестра Людмила Петрівна та племінники Мирослав та Діана.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Руслана Рибачка.

Вічна та світла пам’ять українському воїну.