У селі Яблунне віддали останню шану військовому Музинчуку Василю Васильовичу

Дата: 27.03.2024 15:26

В час, коли оживає природа і з радістю повертаються до дому птахи, село Яблунне із сумом і біллю сприйняло звістку про смерть односельчанина, старшого солдата Музинчука Василя Васильовича.

26 березня 2023 року під час перебування у відпустці Василь Васильович помер у рідному селі. Серце захисника не витримало фізичних та психічних навантажень.

Захисник народився 07 травня 1978 року і постійно проживав у селі Яблунне. В 1993 році закінчив Яблунівську восьмирічну школу. В школі його вирізняла активність, швидкий розум, тяга до нового. Василь був кмітливий, веселий, завжди готовий прийти на допомогу. Але особливо його приваблювала техніка. Саме через любов до техніки юнак подався навчатися на тракториста на базі Березнівської райсільгоспхімії. Свій трудовий шлях розпочав в місцевому колгоспі «Україна».

З липня 1996 року  по листопад 1997 року проходив строкову службу у внутрішніх військах.  Після служби продовжив працювати у колгоспі.

В серпні 2023 року, коли прийшов час стати на захист Батьківщини, він з честю виконав свій обов’язок.

Нещодавно Василь Васильович поховав свою матір, її серце не витримало хвилювань за сина-воїна.

Сьогодні, 28 березня, проводжали захисника в його рідному селі Яблунне з усіма військовими почестями - під траурні звуки духового оркестру, почесної варти та колони прапороносців.

У Свято-Параскевському храмі села Яблунне відбулася заупокійна служба за захисником.

Траурну колону з надзвичайною повагою та скорботою, віддаючи останню шану захиснику, односельчани зустрічали навколішки.

Під виконання Державного Гімну України та військовий салют завершився земний шлях Василя Музинчука, якого поховали на місцевому кладовищі рідного села Яблунне. У померлого військового залишилися сестра Світлана та племіники Ірина, Юлія і Сергій.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого, розділяємо їхній біль та горе.

Нехай світлий спомин про українського воїна назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його рідних, земляків, побратимів.