ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 28.03.2024 11:36

28 березня 2024 року відбулося засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради, на якому розглянуто 23 питання, зокрема:

1. Про стан додержання земельного та природоохоронного законодавства на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

2. Про стан забезпечення належного функціонування комунальної установи «Місцева пожежна команда села Балашівка – пожежно-рятувальний підрозділ місцевої пожежної охорони» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області та перспективу створення нових пожежних підрозділів у населених пунктах громади.

3. Про роботу інспекторів з благоустрою територій відділу з питань цивільного захисту населення, житлово-комунального господарства, інфраструктури та містобудування Березнівської міської ради за 2023 рік та І квартал 2024 року.

4. Про закінчення опалювального періоду 2023 – 2024 років.

5. Про надання дозволів на видалення зелених насаджень.

6. Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою, пов’язане з виконанням земляних робіт.

7. Про затвердження результатів конкурсу та призначення управителя багатоквартирних будинків на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

8. Про схвалення Стратегії розвитку закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Ромашка» села Моквин Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023 – 2028 роки.

9. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

10. Про міський оперативний штаб з координації дій при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

11. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Березнівської міської ради від 25.01.2024 № 38 «Про план основних заходів цивільного захисту Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2024 рік».

12. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Березнівської міської ради від 29.09.2022 № 253 «Про утворення Березнівської міської субланки Рівненської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області».

13. Про розгляд заяви Ігоря БУХАЛЮКА.

14. Про надання дозволу на встановлення меморіальних дощок.

15. Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

16. Про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна.

17. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Валентина ФЕДОТОВА.

18. Про призначення опікуна/піклувальника над дітьми-сиротами – Вікторією ЩАДЕЙ та Іриною ЩАДЕЙ.

19. Про надання дозволу Анастасії КРАВЧУК на вчинення правочину.

20. Про надання дозволу Оксані КУЧЕРЕВСЬКІЙ на вчинення правочину.

21. Про надання малолітньому Владиславу ЛОФИЦЬКОМУ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

22. Про надання неповнолітньому Станіславу ЛОФИЦЬКОМУ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

23. Про надання малолітньому Святославу ТУРАНСЬКОМУ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Усього з початку 2024 року проведено 8 засідань виконавчого комітету міської ради, на яких розглянуто 128 питань.