Прибуття військового кортежу із Захисником Сергієм Козлюком

Дата: 29.03.2024 10:04

Фото без опису

Завтра, 30 березня 2024 року, Березнівщина у скорботі очікує на прибуття військового кортежу із Захисником України Козлюком Сергієм Євстаховичом з села Кам’янка, 1971 року народження.

Наш оборонець, старший сержант, стрілець піхотної роти захищав Україну від московських окупантів з серпня 2023 року. Загинув Сергій Євстахійович на Донеччині.

Військовий кортеж з тілом українського воїна очікується на Моквинському перехресті орієнтовно о 10.00 год. (час може бути змінено!).

Просимо жителів сіл Антонівка та Кам’янка з шаною зустріти нашого Героя-захисника.

Військове поховання Сергія Козлюка відбудеться у цей же день – 30 березня 2024 року.

Прощання із Захисником розпочнеться о 14.00 год. у будинку за адресою: вул. Рівненська, 45, с.Кам’янка.

Потому траурна колона вирушить до Свято-Михайлівського храму села Кам’янка. Поховають українського воїна на місцевому сільському кладовищі.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого Захисника Сергія Козлюка, який віддав життя за світле майбутнє України.

Фото без опису