30 березня 2024 року у селі Кам’янка попрощалися із загиблим військовослужбовцем Сергієм Козлюком

Дата: 30.03.2024 20:00

30 березня 2024 року у селі Кам’янка Березнівскої громади попрощалися із загиблим військовослужбовцем Збройних Сил України Сергієм Козлюком.

Сергій народився 19 червня 1971 року у селі Яблунне Березнівського району.

У 1987 році закінчив Чудельську школу-інтернат, що в Сарненському районі. У 1988 році в місті Березне отримав фах тракториста. Розпочав свою трудову діяльність в 1987 році в місцевому колгоспі «Україна». З 1989 по 1991 рік проходив військову строкову службу в Казахстані. Після проходження військової служби продовжив працювати в тракторній бригаді колгоспу «Україна». З 1994 працював у різних підприємствах: в колгоспі імені Кузнецова, СФГ «Шанс» Березнівського району та у філії «Березнівський райавтодор» дочірнього підприємства «Рівненський облавтодор».

З 1994 року і по даний час сім’я Сергія проживає в селі Кам’янка Березнівської громади.

У мирному житті наш захисник був трудолюбивим господарем. Вмів ладнати з будь-якою сільськогосподарською технікою. З дружиною виховали 5 дітей. Старший син Іван, 1993 року народження, на даний час в рядах ЗСУ захищає цілісність та суверенітет держави. Найменший неповнолітній син Олександр, 2008 року народження, навчається в Кам’янському ліцеї. Сергій був прекрасним чоловіком, люблячим батьком та дідусем для п’ятьох онуків.

Із 10 серпня 2023 року наш оборонець поповнив лави Збройних Сил України. Служив старший сержант Козлюк Сергій Євстахович стрільцем піхотної роти.

19 березня 2024 року Герой загинув внаслідок ворожого мінометного обстрілу на Донеччині.

Сьогодні Сергій Євстахович повернувся додому назавжди «на щиті».

Траурний кортеж у скорботі живим коридором зустрічали жителі сіл Антонівка та Кам’янка.

Рідні, друзі, священнослужителі, представники міської ради та односельчани прийшли сьогодні до оселі Сергія щоб віддати йому останню шану.

З військовими почестями провели Героя в останній земний шлях до Свято-Михайлівського храму села Кам’янка, в якому відбулася заупокійна служба.

На знак особливої шани на місцевому кладовищі востаннє для Героя прозвучали Державний Гімн України та військовий салют.

Нехай в мирі спочиває душа Сергія, а пам’ять про нього буде вічною!

Щирі співчуття родині та близьким загиблого.

Вічна пам'ять і вічна слава Захиснику України Сергію Козлюку!