Сьогодні в стінах Березнівського управління Рівненської філії центру зайнятості відбувся захід "Кар'єробудування внутрішньо переміщених осіб" та підписано меморандуми про співпрацю
Дата: 29.03.2024 20:30
Кількість переглядів: 117
Спільне подолання викликів війни, бажання допомагати та розуміння важливості взаємодії владних структур, громадськості та бізнесу зібрали сьогодні в стінах Березнівського управління Рівненської філії центру зайнятості представників:
- Березнівської міської ради;
- Рівненського обласного центру зайнятості;
- Ради з питань ВПО при Рівненській ОВА;
- Ради з питань ВПО при Березнівській міській раді;
- ГО «Простір Інтеграції»;
- БО «БФ «Мені не байдуже»;
- активних роботодавців громади та внутрішньо переміщених осіб.
Під час заходу "Кар'єробудування внутрішньо переміщених осіб" підписано меморандуми про співпрацю між Рівненським обласним центром зайнятості і Радою ВПО при Рівненській ОВА, Березнівським управлінням Рівнської філії центру зайнятості та БО "БФ Мені не байдуже".
Сторони зазначили про важливість заходу та домовились про наступні спільні проєкти!
#Рівненськийобласнийцентрзайнятості
#РадазпитаньВПОприРівненській ОВА
#РадазпитаньВПОприБерезнівськійміськійраді
#ГО «Простір Інтеграції"
#БО«БФ «Мені не байдуже»