Березнівське управління Рівненської філії Рівненського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 03.04.2024 11:42

Отримайте ваучер на навчання

Відповідно до Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України 20.03.2013 № 207, розширено перелік категорій громадян, які мають право на отримання ваучера для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. Ваучер можуть отримати як незайняті, так і зайняті громадяни.

Особи, які мають професійно-технічну освіту, мають право отримати ваучер для:

- підвищення кваліфікації;

- перепідготовки з однієї професії на іншу, що зазначена у Переліку;

- здобуття освіти на базі вже здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня.

Наприклад: за наявності освітньо-кваліфікаційного рівня особи «кваліфікований робітник» вона може здобувати неповну вищу світу (освітньо-кваліфікаційний рівень – молодший спеціаліст, код починається з цифри «5») за спеціальністю, що зазначена у Переліку.

Особи, які мають вищу освіту, мають право отримати ваучер для:

- перепідготовки з однієї спеціальності на іншу;

- спеціалізації (в межах спеціальності);

- підвищення кваліфікації (в межах спеціальності);

- здобуття освіти на базі вже здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня.

Наприклад: за наявності освітньо-кваліфікаційного рівня особи «бакалавр» вона може здобувати повну вищу світу (освітньо-кваліфікаційний рівень – спеціаліст, код починається з цифри «7») за спеціальністю, що зазначена у Переліку.

Вибір професії, спеціальності чи напрям підвищення кваліфікації з Переліку, затвердженого Кабінетом Міністрів України (додаток до постанови КМУ від 20.03.13 №207), форма та місце навчання здійснюється особою самостійно.

З Переліком професій можна ознайомитись на сайті Служби зайнятості www.dcz.gov.ua або у Центрі зайнятості.

Звертайтесь і ми вам допоможемо.

ℹ️ Більш детальну інформацію можна отримати у Березнівському управлінні Рівненської філії Рівненського обласного центру зайнятості за адресою: м.Березне, вул. Буховича, 6.

☎️ Тел. гарячої лінії:  +380962450835