Мешканці нашої громади можуть отримати безоплатну правничу допомогу у Березнівському бюро правничої  допомоги

Дата: 04.04.2024 12:22

Нагадуємо, що мешканці нашої громади можуть отримати безоплатну правничу допомогу у Березнівському бюро правничої  допомоги.

Кожен може безоплатно отримати первинну правничу допомогу, а саме: правову інформацію, консультації і роз'яснення з правових питань, допомогу у складені заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру).

Окремі соціально вразливі категорії осіб (люди з низьким доходом, особи з інвалідністю, ВПО, військовослужбовці та інші) мають право на безоплатну вторинну правничу допомогу, тобто на допомогу із зверненням до суду, та можуть отримати такі види правничих послуг:

✅захист;

✅здійснення представництва інтересів в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;

✅складання документів процесуального характеру.

Зокрема, у зв’язку із підвищенням прожиткового мінімуму, тепер право на допомогу люди з низьким доходом мають за таких умов:

✅Працездатні – з доходом менш ніж 6056 грн;

✅Пенсіонери – з доходом менш ніж 4722 грн;

✅Люди з інвалідністю – якщо їхня пенсія або допомога, що призначається замість пенсії, менш ніж 6056 грн.

Березнівське бюро правничої допомоги працює з понеділка по п’ятницю - з 9:00 до 18:00, за адресою: вул. Київська, 10а, м.Березне; тел. – (03653) 5-34-44, моб. (068) 567-55-73.