Прибуття військового кортежу із Захисником Віталієм Радіо

Дата: 05.04.2024 14:31

Завтра, 06 квітня 2024 року, Березнівщина у скорботі очікує на прибуття військового кортежу із Захисником України Радіо Віталієм Миколайовичем з села Кургани, 1980 року народження.

Військовий кортеж з тілом українського воїна очікується на Моквинському перехресті орієнтовно о 10.00-10.20 год. (час може бути змінено!).

Просимо жителів сіл Антонівка, Кам’янка, Кургани з шаною зустріти нашого Героя.

Військове поховання Віталія Радіо відбудеться у цей же день – 06 квітня 2024 року, який оголошений у громаді Днем жалоби.

Прощання із Захисником розпочнеться о 14.00 год. у будинку за адресою: вул. Шкільна, 7, с. Кургани.

Заупокійна служба відбудеться у Свято-Покровському храмі села Кургани. Поховають українського воїна на місцевому сільському кладовищі.

Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого Захисника Радіо Віталія Миколайовича, який віддав життя за світле майбутнє України.