Березнівська міська рада
Рівненського району, Рівненської області

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 11.04.2024 10:45
Кількість переглядів: 126

 

11 квітня 2024 року відбулося засідання виконавчого комітету Березнівської міської ради, на якому розглянуто 28 питання, зокрема:

1. Про виконання бюджету Березнівської міської територіальної громади за І квартал 2024 року.

2. Про звернення громадян, що надійшли до Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області у І кварталі 2024 року.

3. Про схвалення змін до Програми соціальної підтримки Захисників та Захисниць України на 2024-2025 роки.

4. Про схвалення змін до Програми економічного і соціального розвитку Березнівської міської територіальної громади на 2024 рік.

5. Про схвалення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Березнівський центр первинної медичної допомоги» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2023-2025 роки.

6. Про схвалення змін до Програми сприяння оборонній та мобілізаційній роботі, забезпечення виконання заходів з територіальної оборони та підготовки місцевого населення до участі в русі національного спротиву, захисту безпеки населення та ліквідації наслідків збройної агресії росії на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2024 рік.

7. Про схвалення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області на 2024-2025 роки.

8. Про схвалення змін до бюджету Березнівської міської територіальної громади на 2024 рік.

9. Про надання дозволу на встановлення меморіальних дощок.

10. Про надання дозволу на проведення благодійного масового заходу у місті Березне.

11. Про затвердження протоколу засідання комісії щодо розгляду заяв деяких категорій осіб з числа учасників бойових дій на території інших держав, а також членів їх сімей, деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, деяких категорій внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення при виконавчому комітеті Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

12. Про надання дозволу на порушення об’єктів благоустрою, пов’язане з виконанням земляних робіт.

13. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

14. Про затвердження норм витрачання дезінфікуючих, миючих та чистячих засобів для закладів освіти Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області.

15. Про встановлення режиму роботи об’єкта торгівлі.

16. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області від 22.07.2021 № 270 «Про утворення спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії при виконавчому комітеті Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області».

17. Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна.

18. Про надання дозволу Ніні ГУРІН на вчинення правочину.

19. Про надання дозволу на поділ майна, що є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя.

20. Про надання дозволу Оксані КУЧЕРЕВСЬКІЙ на виготовлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку на ім’я малолітньої дитини.

21. Про надання дозволу Ганні СЛАВИНСЬКІЙ, неповнолітньому Миколі СЛАВИНСЬКОМУ на вчинення правочину.

22. Про надання неповнолітньому Іллі БАСЮКУ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

23. Про надання неповнолітньому Назару БАСЮКУ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

24. Про надання малолітньому Василю ПЕРЕШЛЮЗІ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

25. Про надання малолітній Ганні ПЕРЕШЛЮЗІ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

26. Про надання неповнолітній Ірині ПЕРЕШЛЮЗІ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

27. Про відмову Марії ПЕРЕШЛЮЗІ у наданні статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

28. Про план роботи виконавчого комітету Березнівської міської ради на травень 2024 року.

Усього з початку 2024 року проведено 9 засідань виконавчого комітету міської ради, на яких розглянуто 156 питань.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь