Жителі Березнівської територіальної громади активно долучилися до акції "Подарунок світло Харкову"

Дата: 18.04.2024 17:04

Жителі Березнівської міської територіальної громади активно долучилися до акції «Подаруй світло Харкову». За організаційної підтримки Березнівської міської ради для потреб постраждалих громад Харківщини сьогодні направлено 10 генераторів та 20 повербанків у якості гуманітарної (благодійної) допомоги.
Щиро дякуємо за активну життєву позицію у підтримці постраждалих громад Харківської області Максиму Воротинцеву, Олександру Федасу, Богдану Власюку, Юрію Захарчуку, Роману Боровцю, священникам православних церков Березнівського благочиння на чолі з настоятелем Свято-Троїцького храму Ігорем Коспою, церквам ЄХБ міста Березне на чолі з Григорієм Бортманським та села Хотин на чолі з Ярославом Боровцем, колективу ДПТНЗ «Березнівське ВПУ» на чолі з директором Олександром Нийметом,  Галині Миронець (магазин «Едем»), засновникам ТОВ «АНТАРЕС».
Варто відзначити, що очікуємо на прибуття додаткових генераторів, які зараз у дорозі до міста, від небайдужих Березнівчан.
Нехай наша єдність і взаємодопомога стануть опорою для тих, хто цього потребує.