Дата: 26.04.2024 06:00

Сьогодні відзначається 38-ма річниця аварії на Чорнобильській атомній електростанції, яка стала найбільшою техногенною катастрофою в історії ядерної енергетики. Аварія забрала життя сотень людей і завдала непоправної шкоди екології Європи.

Для всіх нас 26 квітня є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму простих людей: пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії та ціною власного життя і здоров’я зробили все можливе для запобігання розповсюдженню радіації та зберегли життя мільйонів людей не лише в Україні, а й в усьому світі.

Вклоняємося перед пам’яттю загиблих ліквідаторів аварії та висловлюємо слова глибокої вдячності, тим, хто повернувся із радіаційного пекла.